SAKARYA İÇİN ÇALIŞACAĞIZ


Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetimi Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Balkanlıoğlu Sakarya için el ele, omuz omuza çalışacaklarını söyledi

VATAN-MİLLET SAKARYA
Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Balkanlıoğlu’nu ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Başkan Bayrak “Biz müteahhitler olarak devletimizin emrindeyiz. Devlet-millet el ele vererek şehrimizin, ülkemizin menfaatine olan işlerde göreve hazırız. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Vatan, Millet Sakarya edasıyla çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dedi.

MODERN BİR ŞEHİR
Vali İrfan Balkanlıoğlu, şehirlerin oluşumunda müteahhitlerin önemli roller üstlendiğini belirterek “Çarpık yapılaşmaya karşıyım. Sakarya yatay büyüyen bir şehir. Ancak tarım topraklarını korumamız lazım. Yerel dinamiklerle birlikte hareket ederek, modern ama geleneklerine bağlı bir kent modelini benimseyenlerdenim. Sakarya’nın gelişmesi ve büyümesi için hep birlikte çalışacağız. Vatanına, milletine bağlı işadamları topluluğuyla tanışmaktan memnuniyet duydum” dedi.
Müteahhitler Birliği’nin Vali Balkanlıoğlu’na ziyareti şehir hakkında bilgi alışverişi ile sona erdi.

17 Temmuz 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara