BECERİKLİ ELLER SGM’DE


Büyükşehir Belediyesi Yaz Okulu’nda eğitimler devam ediyor. Becerikli Eller Atölyesinde 250 minik kursiyer yaptıkları birbirinden renkli çalışmalarla yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirip eğlenirken öğrenmenin keyfine varıyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi yaz kurslarında eğitimler devam ediyor. Bu kapsamda Becerikli Eller Atölyesi’nde eğitimler gören 250 minik kursiyer, birbirinden renkli bez bebek, yastık, gözlük kılıfı, dekoratif ev süslerini kendi el becerileri ile hazırlıyor. Minik yeteneklerin kendi zevklerine göre oluşturduğu çeşitli ürünler görenlerin ilgisi çekiyor. Yaz kurslarında yeni bir alanda daha çalışmalar gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayan minik öğrenciler, yaptıkları ürünleri merkezde bulunan arkadaşlarıyla paylaştı.

17 Temmuz 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YENİ SAKARYA’DA 65. ŞEREF YILI..

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara