KIRKPINAR’DA BİR ŞAMPİYON ALPASLAN TEMİZCE


656’ıncıTarihi Kırkpınar Yağlı güreşlerinde Hendekli genç güreşçi Metin Alpaslan Temizce, “Küçük Orta Büyük Boyda” şampiyon oldu.

Edirne’de düzenlenen tarihi Kırkpınar yağlı güreşlerinde Küçük Orta Büyük Boyda Metin Alpaslan Temizce rakiplerini bir bir geçerek adını finale yazdırdı. Finalde ki rakibini güzel bir oyunla yenen Temizce birincilik kürsüsüne çıktı.

Bu yıl Küçük orta büyük boyda şampiyon olan Metin Alpaslan Temizce önümüzde ki yıl Büyük Orta Boyda güreşecek. Final müsabakasında rakibini yenerek şampiyon olan Metin Alpaslan Temizce’yi babası Recep Temizce, Ustası Gazanfer Kahveci Hendek’li güreş severler büyük bir sevinçle kutladılar.
Şampiyon olmanın sevincini doyasıya yaşayan Metin Alpaslan Temizce bugüne gelmesine, yetişmesine neden olan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ustalarım Hafız Abdurrahman Kahveci, Gazanfer Kahveci ile birlikte herkese teşekkür ederim ifadelerine yer verdi.
Kırkpınar yağlı güreşlerini takip eden Akyazı FM sunucularından Hendek’li Cemil Tekin de Metin Alpaslan Temizce’nin şampiyon olduğu final müsabakasını canlı yayınlayarak Hendek’li güreş severlere canlı canlı sevinci yaşamalarına ortak oldu.

17 Temmuz 2017 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara