“AKILLI” KARAR


Adabilim okulu önümüzdeki yıl TEOG ve YGS sınavına hazırlanacak öğrencilerin eksiklerini gidermek ve sınav sürecinde yaşanabilecek sıkıntıları en aza indirebilmek adına matematik kampı düzenliyor.

"KAMP 6 HAFTA SÜRECEK"
Kamp dahilinde TEOG sınavına hazırlanan öğrenciler için 90 saat matematik, YGS – LYS sınavlarına hazırlanan öğrenciler için de 150 saat Matematik – Geometri dersi veriliyor. Adabilim Okulunun tecrübeli eğitim kadrosu eşliğinde 6 hafta sürecek olan kampta hafta içi her gün saat 09:00 ila 13:00 arası 5 ders işleniyor. 3 Temmuz da başlayan kamp 11 Ağustos’ta sona erecek.

"HEM AKADEMİK HEM PSİKOLOJİK HAZIRLIK"
Kamp ile ilgili değerlendirme yapan Rehberlik öğretmeni Sabire Girgin Adabilim Okulları olarak LYS maratonuna erken start verdik. Bilindiği üzere  eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte öğrencilerimiz yoğun bir ders ve sınav takviminin içerisine giriyorlar bizde bu süreci erken başlatarak öğrencilerimizi hem akademik hem de psikolojik olarak sınava daha hazır olmalarını amaçlıyoruz.

"TELEFONLARI TESLİM ALDILAR"
Kamp Boyunca farklı bir uygulamaya da imza attıklarını belirten Girgin; Bu süreçte öğrencilerimizin başarısında ve derslerine vakit ayırmadaki en büyük problemi akıllı telefon ve internet bağımlılığı. Bunun önüne geçmek ve kamp süresince öğrencilerimizin zamanı daha etkili ve verimli kullanabilmek adına rehber öğretmenlerimiz öğrencilerin telefonlarını kamp sonunda verilmek üzere teslim aldılar. Amacımız öğrencilerimizin kamp boyunca harcadığı zamanın azami derecede faydalı olmasını sağlamak dedi.

17 Temmuz 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YENİ SAKARYA’DA 65. ŞEREF YILI..

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara