PAMUKOVA TEK YÜREK OLDU!


15 Temmuz hain darbe kalkışmasının yıldönümünde demokrasi nöbetlerinin final akşamında binlerce Pamukovalı, 15 Temmuz Demokrasi Meydanında bir araya geldi.

Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Belediye Başkanımız Cevat Keser, siyasi parti ve STK temsilcileri, muhtarlar, belediye meclis üyeleri, amatör spor kulüpleri ve binlerce Pamukovalı eşliğinde kaymakamlık binası önünden başlayıp ilçe meydanında son bulan milli birlik yürüyüşünde omuz omuza birlik ve beraberlik görüntüsü sergilediler.
Yürüyüş sırasında Pamukova Belediyesi tarafından 2 bin adet Türk bayrağı dağıtıldı. Şehitler ölmez vatan bölünmez sloganları ve tekbirler eşliğinde meydandan buluşan halk 15 Temmuz marşlarıyla demokrasi nöbetini sürdürdü. İlçe müftülüğü tarafından 15 Temmuz şehitlerimiz için Fetih Suresi okunarak ilçe müftüsü tarafından dua yaptırıldı. Duaya müteakiben belediye tarafından katılımcılara pilav ayran ve su ikramı yapıldı.
Saatler 00.13’ü gösterdiğinde ise tüm camilerden ve belediye ses yayın cihazından sela okuması yapıldı. Ayrıca kaymakamlık tarafından 15 Temmuz demokrasi meydanında anı defteri açılarak vatandaşlarımızın duygu düşünce ve hislerine tercüman olundu.
Başkan Keser de anı defterine “Büyük Türk Milleti” seslenişiyle başlayan yazısında şu ifadeleri yazdı; “15 Temmuz’da devletimiz bayrağımız ezanımız ve bütün değerlerimiz için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz. Gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyoruz.”

16 Temmuz 2017 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Büyükşehir Belediyesi ve Adapazarı Belediyesi’nin asfalt programı kapsamında bulunan bölgelerde 16 bin 700 metrelik yağmursuyu altyapısı inşa etmek için 26 Nisan Perşembe günü ihaleye çıkılacağını açıkladı.
YENİ YATIRIMLAR GELİYOR SAGİF 2018 HAZIRLIKLARI BAŞLADI HERKES “KAPAK OLSUN” DİYOR GİZEMFRİT’TEN ANLAMLI SÜRPRİZ MUHTARLARDAN SOĞUK’A TEŞEKKÜR SOFU VE PÜSKÜLLÜ ÇALIŞMALARA BAŞLADI MAHDUMLAR MAHALLESİ MAĞDUR! ÜLKÜ OCAKLARI KARAPÜRÇEK AÇILDI

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara