BBP SAKARYA VEFA ZİYARETLERİNDE


Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya İl Teşkilatı, 2014 yerel seçimlerinde BBP Sapanca Belediye Başkan adayı olan Şaban Berberi ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya İl Teşkilatlanma Başkanı Hüdaverdi Kervankıran, İl Sekreteri ve Erenler İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz, İl Mali İşler Başkanı İsmail Kesgin ve Sapanca İlçe Başkanı Özkan Ateş,  2014 yerel seçimlerinde BBP Sapanca Belediye Başkan adayı olan Şaban Berberi ziyaret etti.
Kervankıran yapmış olduğu hizmetlerden çalışmalarından dolayı Berber'e şükranlarını sunarak BBP Genel Başkanı Mustafa Destici imzalı teşekkür beratını kendisine takdim etti. Şaban Berber bu ziyaretleri takdir ettiğini vefa ziyaretlerinin sürmesinin dava için faydalı olduğunu gururlandıklarını söyleyerek, “Teşekkür beratı için başta BBP Genel Başkanımız Destici olmak üzere, İl Başkanı Cemal Can ve sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun” dedi.

15 Temmuz 2017 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALANDÜZÜ CAZİBE ALANI HALİNE GELİRKEN

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara