ACİL HEKİMLERİ BİLGİ GÜNCELLEDİ


Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel sekreterliği Eğitim Birimi tarafından “Pratisyen Hekim Bilgi Güncele Eğitimi” Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Kampüsü Konferans Salonu’nda yapıldı.

Ayrı günlerde iki grup halinde yapılan eğitimlere Sakarya KHB’ye bağlı sağlık tesislerinin acil hekimleri katıldı. Prof. Dr. Yusuf Yürümez ile Yard. Doç. Dr. Murat Yücel tarafından verilen eğitimlerde, teorik bilgilerin yanında eğitim mankenleri üzerinde pratik uygulamalarda yapıldı. Elekrtokardiyografi, defibrilatör ve defibrilasyon; acil havayolu yönetimi ve gereçleri, multitravmalı hastaya yaklaşım, travmalı hastada kan ve sıvı resüsitasyonu gibi birçok konuta acil hekimlerinin bilgilerini güncellediği eğitimler başarıyla tamamlandı.

15 Temmuz 2017 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

STAT, ALTYAPI TESİSLERİ VE MİLLET BAHÇESİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara