6 YILDA 30 ÜLKE DOLAŞTI


Fransa'dan çıktığı yolculuğunda 6 yılda 30 ülke dolaşan Fransız turist, yaklaşık 30 bin kilometre yaptı. Karasu’ya ulaşan yabancı turist, göçebe hayatı yaşıyor.

Bisikleti ile yaklaşık 6 yıl önce Fransa'dan yola çıkan ve adını belirtmek istemeyen Fransız turist, 6 yıldır adeta göçebe hayatı yaşıyor. 30 ülke dolaşıp yaklaşık 30 bin kilometre yol kat eden Fransız turist, bisikleti ile Sakarya'nın Karasu ilçesine ulaştı. Yabancı turist, aynı güzergahı kullanan sürücülerin ilgi odağı oldu. Bisikletinin arkasına astığı Türk Bayrağı ile de büyük takdir topluyor. "Göçebe hayat, 6 yıl, 30 ülke ve 30 bin kilometre" yazan pankartı gösteren Fransız turist, fotoğraf ve yemek teklifini ise geri çeviriyor.

15 Temmuz 2017 , Cumartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara