KÜREKTE GENÇLİK FARKI


Sapanca Gölü Kırkpınar Kürek Parkurunda yapılan Gençler Türkiye Kupası Kürek Müsabakaları ödül töreni ile sona erdi. Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü, hem kızlarda hem de erkeklerde madalya ve kupaları topladı.

Sapanca’da 3 gün boyunca devam eden müsabakalar sonrasında başarılı olan sporcular ve kulüpler belli oldu. Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübünden İpek Beşli-Azra Alkan Yıldız Kızlar 2x Çiftte  Türkiye 1., Şevval Koç , İpek Beşli , Azra Alkan ve Tuvana Su Dikbayır’dan oluşan ekip Genç Kızlar 4x Çiftte Türkiye 3., Tuvana Su Dikbayır Yıldız Kızlar 1x çifte Türkiye 3.oldu.
Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Hilal Kaya (Dümenci), C.Caner Başaran, M. Şeker Dede, Salih Çetiner, Ahmet Eren Savaş, Mert Ali Dağlı, Emir Kaan Demirer , Muhammet Ensar İkbalkuş  ve Haktan Öker’den oluşan ekiple Genç Erkekler 8x Çiftte Türkiye 3. Oldu.
Yarışlar Sonrasında başarılı olan ekiplere ödüllerini AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, GSB Spor Faaliyetleri Daire Başkanı Ömer Kalkan, Türkiye Kürek Federasyonu Başkanı İlhami İşseven, Sapanca Kaymakamı Ali Ada, Sakarya GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar, Kürek İl Temsilcisi Vargün Duman, Kürek Federasyonu yöneticileri, hakemler ve diğer yöneticiler takdim ettiler.

14 Temmuz 2017 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

CEVAT EKŞİ BAŞARILI OLUR MU!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara