KILIÇDAROĞLU’NDAN SAKARYA’YA TEŞEKKÜR


CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 25 günde tamamladığı 432 kilometrelik Adalet Yürüyüşü’nde Sakarya’nın gösterdiği desteğe ve misafirperverliğe teşekkür etti.

Adalet talebiyle Ankara’dan İstanbul’a başlattığı yürüyüşü, Pazar günü dev bir mitingle noktalayan Kılıçdaroğlu, Başkent’e dönüş yolunda bugün Sakarya’ya uğradı. Kılıçdaroğlu’nu, CHP Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoçile İl Başkanı Ayça Taşkent karşıladı.
CHP lideri Kılıçdaroğlu, yürüyüşün en zorlu ve sıcak etaplarından biri olan Sakarya’da 4 gün çok güzelağırlandıklarını ve halkın büyük desteğini gördüklerini belirterek, Adalet çağrısına ortak olantüm Sakaryalılara, partilere, sivil toplum kuruluşlarına ve meslek örgütlerine teşekkür etti.
Kılıçdaroğlu’na, Sakarya’nın meşhur Islama köftesi ikram edildi.CHP lideri ve beraberindekiler, daha sonra kentten ayrıldı.

11 Temmuz 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

STAT, ALTYAPI TESİSLERİ VE MİLLET BAHÇESİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara