SEMİH VE ŞEYMA EVLENDİ


Şeyma Meraklı ile Semih Kesim, Hendek’te düzenlenen törenle evlendi.

Hendek’te sevilen ailelerinden İbrahim ve Sibel Kesim’in oğulları eski Hendekspor futbolcusu Avukat Semih Kesim ile İrfan ve Yüksel Meraklı’nın kızları Şeyma, Atlantis düğün salonunda düzenlenen düğün cemiyeti ile dünya evine girdi.
Semih ve Şeyma çiftinin Atlantis düğün salonunda düzenlenen cemiyete siyaset, spor, hukuk camiasının yanı sıra sevenleri ve yakınları katıldı. Semih ve Şeyma çiftinin nikahını Belediye Başkanı İrfan Püsküllü kıyarken, şahitlikleri ise Recep Meraklı ve İsmail Kesim yaptı.
Nikah merasiminin ardından bir ömür hayata evet diyen Semih ve Şeyma çifti sevenleri ve yakınları ile gönüllerince eğlenerek mutluluklarını pekiştirdiler. Kesim ve Meraklı aileleri çocuklarının düğün cemiyetine katılan herkesle yakından ilgilenerek teşekkür ettiler.

11 Temmuz 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALANDÜZÜ CAZİBE ALANI HALİNE GELİRKEN

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara