ADAPAZARI’NDA KONGRE STARTI


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı, Kongre sürecinin başlamasıyla birlikte Mahalle Başkanlarını toplayarak delege seçimleriyle ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı, Kongre sürecinin başlamasıyla birlikte mahalle başkanlarıyla birlikte İlçe Başkanlığında yaptığı toplantıyla mahalle başkanlarını kongre süreciyle ilgili bilgilendirdi. Toplantıya AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Siyasi ve Hukuki işlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Metin Kurutuluş, Teşkilatlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı İlhan Güve, İlçe yönetim Kurulu üyeleri ve mahalle başkanlarının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.
“TARİH YAZAN BİR PARTİNİN PARÇASIYIZ”
İlçe Başkanı Mustafa Ak, kongre sürecinin Adapazarı İlçemize hayırlara vesile olması temennisiyle başladığı konuşmasına 4 Temmuz tarihinden itibaren kongre sürecinin başladığını belirtti. İlçe Başkanı Mustafa Ak “Kongre süreci partimizde bildiğiniz üzere 4 Temmuz 2017 itibariyle başladı. Ülkemize, İlimize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. AK Parti ailesinin bir ferdi olarak, hangi görevde olursak olalım tarih yazan bir partinin parçası olmak bizler için büyük bir onurdur. 2023’e doğru birlik ve beraberlik içerisinde inşallah huzur içerisinde ilerleyeceğiz.”dedi.

SEÇMEN ORANLARI
Teşkilat Başkanı İlhan Güve, mahalle başkanlarını delegelerin mahallelere dağılımıyla ilgili bilgilendirdi. Mahallelerin seçmen oranlarına göre değişen delege sayılarıyla ilgili belgeler, toplantıya katılan mahalle başkanlarına verildi.
Toplantıda mahallelerden sorumlu koordinatör İlçe Yönetim Kurulu üyeleri hazır olarak bulundu. Mahalle Başkanlarından kongre süreciyle ilgili sorular ilçe Başkanı Mustafa Ak ve Teşkilat Başkanı İlhan Güve tarafından cevaplandırıldı.

11 Temmuz 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALANDÜZÜ CAZİBE ALANI HALİNE GELİRKEN

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara