GİZEM FRİT İHRACAT AĞINI GENİŞLETİYOR


Gizem Frit yurt dışı pazarlama ve satış direktörü Ahmet Madenli, “Gizem Frit’in büyümesinde en büyük pay sahibi ülke Çin’dir. İhracat yaptığımız ülke sayısı altmışı geçti” dedi

60 ÜLKE
Sakarya'nın Hendek ilçesindeki 2.O.S.B’de emaye ve seramik fritlerin yanı sıra yapışmaz kaplama malzemeleri de (nonstick) üreten Gizem Frit, ihracat ağını genişletti.2015 yılı sonuna doğru 5 kıtada 55 ülkeye yaptığı ihracatla, ülkemizin en önemli firmaları arasında yer almayı başaran şirket, ihracat yaptığı ülke sayısını 60’a yükseltti.Müşteri portföyüne geçtiğimiz yıllarda birçok global firmayı katan Gizem Frit, önümüzdeki yıllarda da hızlı çıkışını sürdürmek üzere önemli atılımların eşiğinde.

ÇİN
Kuzey Amerika,Asya pasifik, Latin Amerika ve Çin’dekipotansiyel müşterilerle işbirliğinin, son aşamaya geldiğini belirten Yurt dışı Pazarlama ve Satış DirektörüAhmet Madenli, özellikle iş adamlarına Çin pazarına yönelmelerini istedi. Geçen ayın tamamını Çin’de geçiren Madenli izlenimlerini şöyle aktardı: “Çin, Dünya'nın en çok nüfusa sahip ülkesi ve Gizem Frit'in büyümesinde en büyük paya sahip bir pazar. Önümüzdeki yıllarda bizi hedeflerimize ulaştıracak parlayan yıldızlardan biri olacağından hiç şüphem yok.Birçok şirket Çin'i ithalat yapılan bir ülke olarak görse de bizim için en büyük ihracat pazarı Çin’dir. Çin’e gidişimiz, potansiyel müşteri ziyareti ve olası yatırım fırsatlarıdır.Büyümenin yine buradan geleceğinin altını tekrar tekrar çizmek isterim.Firmalarınıgeliştirmek isteyen tüm sektör yöneticilerini, burayı keşfetmeye davet ediyorum.”

ALTERNATİF
Madenli,  ihracat yaptıkları ülke sayısının artmasıyla ilgili de şunları söyledi: “Yeni Zelanda,Vietnam,Hindistan ve Zimbabwe gibi alternatif pazarlara yöneldik. Bu yeni ülkelerde yakın zamanda önemli başarılar yakalayabiliriz. Önümüzdeki yıl da büyümeyi satın almalar ve yeni yatırımlarla devam ettireceğiz. Tüm dünyayı ekipler halinde dolaşıyoruz. Yoğun bir dönemin içindeyiz.İhracatımızı daha üst seviyelere çekeceğiz. Sektör lideri olma yolunda dev adımlarla ilerliyoruz. ‘Pazar bizim için tüm dünyadır’ sloganı, Gizem Frit kültürünün en önemli parçasıdır. Bu sloganın moral ve motivasyonu ile daha da büyük başarıları yakalayabiliriz.” 

9 Temmuz 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara