2 MİLYON İŞÇİ HEDEFİ TAMAM


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Adem Ceylan, “Bu yıl için 2 milyon ilave istihdam hedefi vardı. Haziran sonu itibarıyla özel sektörde 1 milyon 300 bine ulaştık” ifadelerini kullandı.

İSTİHDAM İÇİN
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Mehmet Selim Bağlı da, “Allah'ın izniyle yılsonuna geldiğimizde Türkiye'de işsizlik yüzde 10 bandının altına inmiş olacak. Yılsonunda Türkiye istihdam programını başarıyla gerçekleştirmiş olacak” dedi.
İŞ GÜVENLİĞİ
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Erdem ise, “100 binde ölümlü iş kazası oranı 16.7'den 9.9'a düştü, son 14 yıllık dцnemde 100 binde ölümlü iş kazası oranı yüzde 40.7 oranında azaldı” dedi.

8 Temmuz 2017 , Cumartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Büyükşehir Belediyesi ve Adapazarı Belediyesi’nin asfalt programı kapsamında bulunan bölgelerde 16 bin 700 metrelik yağmursuyu altyapısı inşa etmek için 26 Nisan Perşembe günü ihaleye çıkılacağını açıkladı.
YENİ YATIRIMLAR GELİYOR SAGİF 2018 HAZIRLIKLARI BAŞLADI HERKES “KAPAK OLSUN” DİYOR GİZEMFRİT’TEN ANLAMLI SÜRPRİZ MUHTARLARDAN SOĞUK’A TEŞEKKÜR SOFU VE PÜSKÜLLÜ ÇALIŞMALARA BAŞLADI MAHDUMLAR MAHALLESİ MAĞDUR! ÜLKÜ OCAKLARI KARAPÜRÇEK AÇILDI

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara