BAŞARILAR GÖĞSÜMÜZÜ KABARTIYOR


Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üst Yönetimi ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Tıp alanında yaşanan gelişmelerde şehrimizin ve üniversitemizin adının geçmesi göğsümüzü kabartıyor”dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üst Yönetimi’ni makamında ağırladı. Sakarya Üniversitesi’nin kısa bir süre önce Tıp Fakültesi’ne kavuşmasına karşın bu sürede çok büyük başarılar elde ettiğini vurgulayan Başkan Toçoğlu, bu başarıların kendilerini çok mutlu ettiğini belirtti.

KALİTELİ EĞİTİM VE SAĞLIK HİZMETİ
Hem tedavi hem de eğitim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini ifade eden Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Mehmet Kılıç, “Bakanlığımız, genel sekreterliğimiz ve dekanlığımızın desteğiyle vatandaşlarımıza nitelikli sağlık hizmeti sunmak için tüm birimlerimizle birlikte büyük gayret sarfediyoruz. Teknolojinin gelişmesi, sağlık alanında keşfedilen yeni tedavi yöntemleri ve bunların süreklilik arz etmesi nedeniyle bizlerin de hem eğitim hem de tedavi hizmetleri alanında yeniliklere açık olmamız gerekiyor. Bizlerde bu doğrultuda gelişmeleri sürekli olarak takip ederek kaliteli eğitim ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak, insanların en değerli varlığı olan sağlıklarını korumak için çabalıyoruz” diye konuştu.

TOÇOĞLU TEBRİK ETTİ
Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin ilk mezunlarını verdiğine vurgu yapan Başkan Toçoğlu, “İnşallah üniversitemiz çatısı altında eğitimlerini gören bu mezunlarımız ülkemize ve vatandaşlarımıza sağlık alanında çok güzel hizmetler sunacaklardır. Öğrencilerimizin yetiştirilmesinde emeği geçen tüm hocalarımızı ve ailelerini tebrik ediyorum. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi  hem vatandaşlarımız hem öğrencilerimiz için çok önemli bir yere sahip. Tıp alanında yaşanan gelişmelerde şehrimizin ve üniversitemizin adının geçmesi göğsümüzü kabartıyor. Gelişime açık, kendisini sürekli yenileyen böyle bir yapıda vatandaşlarımız da nitelikli sağlık hizmeti ile buluşuyorlar. Sizlere üstlendiğiniz bu önemli görevi icra ederken çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

6 Temmuz 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALANDÜZÜ CAZİBE ALANI HALİNE GELİRKEN

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara