SAGÜSAD’DAN ÇİFTE SERGİ


Sakarya Güzel Sanatlar Derneği üyeleri fotoğraf ve resimleriyle Büyükada’da sergi açtılar. Aynı zamanda Adapazarı Agora Avm’de de açılış yapan üyeler Sakarya’yı en iyi şekilde anlatmak istediklerini belirttiler.

Resim, fotoğraf, edebiyat ve müzik gibi bir çok alanda düzenlediği sanatsal etkinliklerle önemli başarılara imza atan Sakarya Güzel Sanatlar Derneği’nin (SAGÜSAD), Adalar Kültür Derneği davetlisi olarak Büyükada’da açtığı 22nci yıl ve Adapazarlı Grup 5’e saygı fotoğraf ve resim sergisi büyük ilgi gördü.
Sakaryalı 45 fotoğraf ve resim sanatçısının eserleriyle katıldığı sergi, farklı disiplinlerdeki işlerin kültürel renkliliğiyle Büyükada’da sanat hayatına renk kattı. SAGÜSAD Başkanı Ünal Dabak, Sakaryalı sanatçıların eserlerine yer veren Adalar Kültür Derneği’ne teşekkür ederken, sanata ve sanatçılara her zaman destek olduklarını ve sanatseverlere kapılarının açık olduğunu belirtti.
Sergi 7 Temmuz 2017 tarihine kadar Büyükada Adalar Kültür Derneği’nde ziyaret edilebilir.

FOTOĞRAF İLE KATILAN ÜYELER
Hüsnü Gürsel, Hayri Yazıcıgil, Mümtaz Ertürer, Naci Sevinç, Cemal Turgay, İbrahim Zaman, Feruz Ertürer, Ayşe Aytekin Öztürk, Barış Nepton, Berrin Yaman, Bingül Artan, Cihat Çavdar, Cihat Köseoğlu, Dilek Demiröz Kavrayış, Ela Aktay, Emrah Gültekin, Ercan Kurtdere, Fahriye Taylan, Gizem Kartal, Gülbahar Biler, Hafize Zorlu, Hıfzı Kavrayış, İlhan Bayrak, İlhan Salur, İsmail Arzu Açıkel, Leyla Şentuna, Maide Şentürk, Melih Gülseven, Müjgan Zaman, Remziye Sarıoğlu, Sema Düzgeç, Servet Sezgin, Sibel Hamzaoğlu, Suzan Cömert Özata, Şule Çakar, Tamay Açıkel, Tuna Özata, Ünal Dabak, Yavuz Yaman
RESİM İLE KATILAN ÜYELER
Oğuz Aydın, Özden Güven Başavcı, Gülhan Bayrak, Zehra Çalışal, Zeynep Çavdar, Gülay İnce.

5 Temmuz 2017 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara