TURİZM İÇİN KOLLARI SIVADI


İlimizin tanınmış işadamlarından Sadi Tanış’ın yeğeni Fatih Tanış, Sakarya ve ülke turizmine tanıtım desteği sağlamak ‘Denizlerdeyiz Derneği’ çatısı altında hem sahilleri gezecek, hem gezdiği rotaların tanıtımını yapacak.

AMAÇ TANITIM
Motosiklet tutkusu ve deniz aşkıyla bilinen işadamı Fatih Tanış, ‘Denizlerdeyiz Derneği’ ile ilimiz turizmine önemli bir tanıtım desteği sağlamayı amaçlıyor. Denizlerdeyiz Derneği ile ülkemizin birbirinden güzel, renkli liman ve kıyılarını hem ülkemize, hem de dünyaya tanıtmak istediklerini söyleyen Tanış, diğer tekne sahibi üyeler ile ilk olarak Kocaeli Kefken sahilindeydi.

BÜYÜK İLGİ VAR
Tam adı ‘Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği (DADD) olan ve derneğin Sakarya ve Kocaeli temsilcisi olan Fatih Tanış, ilk olarak tüm Karadeniz sahilini tekneyle dolaşarak, Türk turizmine hareket ve canlılık getirmek istediklerini söyledi. “Amatör ruh ve heyecanla çalışıyoruz” diyen Tanış, “Beklenenin üstünde bir ilgi görüyoruz, tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi. 

4 Temmuz 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YENİ SAKARYA’DA 65. ŞEREF YILI..

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara