MİNİKLERDEN GÖRKEMLİ GÖSTERİ


Özel Sürpriz Kreşi 2016/2017 Eğitim öğretim yılını görkemli bir gösteri ile tamamladı.

Hendek Rasimpaşa Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen öğrenci velilerinin katıldığı etkinlikte Okul Kurucusu Sema Öğrek her geçen gün büyüyen ve gelişen bir kurum olmanın ilk günden beri veliler ile karşılıklı iletişim ve güven ilişkileri ile bu günlere gelmenin haklı gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.
Açılış konuşmasının ardından şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından öğrencilerin hazırladıkları gösterilere geçildi. Kültürel değerlerimizden Kafkas ve Hemşin oyunları Basketbol şov Türk Askerlerine ithafen Asker Randu Mental Aritmetik ve Değerler Eğitimi gösterileri yer aldı. Etkinliğe katılan velilerin ve misafirlerin coşkulu alkışları eşliğinde gerçekleşen gösteri öğretmenlere teşekkür belgelerinin teslimi ile sona erdi.

1 Temmuz 2017 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YENİ SAKARYA’DA 65. ŞEREF YILI..

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara