HENDEK LİSESİ 1977 MEZUNLARI BULUŞTU


Hendek Lisesi 1977 yılı mezunu 6 Fen B sınıfı 40 yıl sonra buluştu.

Okul binasında toplanan mezunlar,  40 yıl önceki sıralarında oturarak yıllar sonra anılarını tazelediler. Sınıfta ve okul bahçesinde bol bol fotoğraf çektiren sınıf arkadaşları, okulda buluşmalarının ardından sınıf arkadaşları Şengül Şeşen Aşar'ın Büyükdere mahallesindeki evinin bahçesine giderek burada birlikte yemek yiyerek, okul yıllarındaki güzel ve mutlu yılların anılarıyla,  hoş bir gün geçirdiler.

Sınıf arkadaşlarından Hatice Öztor Akkaya'nın bugün doğum günü olması nedeniyle sınıf arkadaşları Hatice Öztor Akkaya' nın da doğum gününü pasta keserek kutladılar. Bir sonraki toplantının İstanbul Bostancı' da Nilgün Çiftçi Diptaş' ın ev sahipliğinde yapılması kararıyla sınıf arkadaşları bu güzel birlikteliklerini her yıl sürdürme kararı aldılar.

28 Haziran 2017 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara