ÖZKOÇ’TAN ADALET YÜRÜYÜŞÜNE DAVET


CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Adalet yürüyüşünün 14. gününde Sakarya’ya adım adım yaklaştıklarını belirterek, tüm Sakaryalılar’ı yürüyüşe davet etti.

Milletvekili Özkoç, yürüyüş esnasında şunları söyledi; “Bugün adalet yürüyüşünün 14. Günü. Sakarya’ya adım adım yaklaşıyoruz. Sakarya milletvekili olarak adalet yürüyüşündeki bütün insanlarla yürümekten çok büyük onur ve gurur duyuyorum. Onlar Türkiye’nin barışını, özgürlüğünü, çocuklarının geleceğinin iyi olmasını istiyorlar. Onlar daha güzel bir Türkiye istiyorlar. Siz de bunları istiyorsanız, Sakarya’dan sonra bizimle birlikte adalet yürüyüşüne katılın. Hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum.” dedi.

28 Haziran 2017 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALANDÜZÜ CAZİBE ALANI HALİNE GELİRKEN

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara