KİTAP SOKAĞI SON GÜNLERİNDE


Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında AKM önünde oluşturduğu Kitap Sokağı, binlerce kitapsever tarafından ziyaret edildi.

TÜM KİTAPLARDA İNDİRİM
Kitap okuma alışkanlığı kazandırma amacıyla tüm kitaplarda indirim uygulayan kitapçılar kitapların çoğunu 5 liradan satışa sundu. Kitapseverlerin, hikâye , roman, tarih ve dinî konulu tüm eserleri bulabildiği Kitap Sokağı Ramazan ayının son akşamına kadar açık olacak.
MEYDANDA ETKİNLİK İSTEĞİ
Bu yıl Kitap Sokağı ziyaretçilerinin geçen yıllara oranla biraz daha azaldığının belirten İlk Sahaf kitapçısı Resül Akdağ, “Ramazan etkinliklerinin bu yıl kent meydanında yapılmayışı kitap sokağını da etkiledi. Geçen yıllarda iftar sonrası düzenlen ve çok ilgi gören etkinliklerin yine yapılması isteniyor” dedi.

23 Haziran 2017 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YENİ SAKARYA’DA 65. ŞEREF YILI..

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara