DR. AYDIN YENİ GÖREVİNE BAŞLADI


Hendek Devlet Hastanesi, Hastane Yöneticiliği ve Başhekimliğine atanan Uz. Dr. Sedat Aydın, Genel Sekreter Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam’ı ziyaret etti.

Hendek Devlet Hastanesi Yöneticisi Başhekim Op. Dr. Celalettin Akyol'un iki yıllık görev süresinin sona ermesinin ardından aynı hastanede görev yapan eski başhekimlerden Uz. Dr. Sedat Aydın Hastane Yöneticisi ve Başhekim olarak göreve getirildi. Bir dönem Sakarya İl Sağlık Müdürü olarak da görev yapan Sedat Aydın Sağlık Bakanlığı tarafından sözleşmesinin onaylanmasının ardından Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam'ı makamında ziyaret etti. Genel Sekreter Sağlam yeni göreve başlayan Aydın'a "Hayırlı olsun" temennisinde bulundu.

14 Haziran 2017 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YENİ SAKARYA’DA 65. ŞEREF YILI..

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara