HAYDİ KAN BAĞIŞINA!


Genç Kızılay Sakarya, Dünya Kan Bağışçıları Günü vesilesiyle ve aynı zamanda Ramazan ayında azalan kan bağışı seviyesinin önemine binaen birçok sivil toplum kuruluşunun katılımıyla büyük bir kan bağış kampanyası gerçekleştirecek.

Dünya Kan Bağışçıları Günü kapsamında Sakarya kan veriyor insanlığa can veriyor. Türk Kızılayı Sakarya Gençlik Kolları Razaman ayı nedeniyle kan bağışlarındaki azalma üzerine  ilgiyi kan bağışına çekerek kan bağışının acil değil sürekli ihtiyaç olduğunun önemini Dünya Kan Bağışçıları gününde yenidenvurgulamak  istiyor. Ramazan ayı dolayısıyla iftar sonrasında yapılması planlanan kan bağış kampanyası 13 Haziran Salı günü 21.30-01.30 saatleri arasında Kent Meydanında bulunan Kızılay kan çadırında gerçekleştirilecek. Kan bağış kampanyası ile Ramazan ayında yardımlaşarak yardımsever olmanın mutluluğunu  tüm Sakarya olarak yaşanılması isteniyor. 

12 Haziran 2017 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YENİ SAKARYA’DA 65. ŞEREF YILI..

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara