HAYDİ KAN BAĞIŞINA!


Genç Kızılay Sakarya, Dünya Kan Bağışçıları Günü vesilesiyle ve aynı zamanda Ramazan ayında azalan kan bağışı seviyesinin önemine binaen birçok sivil toplum kuruluşunun katılımıyla büyük bir kan bağış kampanyası gerçekleştirecek.

Dünya Kan Bağışçıları Günü kapsamında Sakarya kan veriyor insanlığa can veriyor. Türk Kızılayı Sakarya Gençlik Kolları Razaman ayı nedeniyle kan bağışlarındaki azalma üzerine  ilgiyi kan bağışına çekerek kan bağışının acil değil sürekli ihtiyaç olduğunun önemini Dünya Kan Bağışçıları gününde yenidenvurgulamak  istiyor. Ramazan ayı dolayısıyla iftar sonrasında yapılması planlanan kan bağış kampanyası 13 Haziran Salı günü 21.30-01.30 saatleri arasında Kent Meydanında bulunan Kızılay kan çadırında gerçekleştirilecek. Kan bağış kampanyası ile Ramazan ayında yardımlaşarak yardımsever olmanın mutluluğunu  tüm Sakarya olarak yaşanılması isteniyor. 

12 Haziran 2017 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Uyuşturucu tacirleri Sakarya’dan düğmeye basılan operasyonla Çankırı’da yakalandı. Operasyonda, 5 bin sentetik hap ile 3 kilo 200 gram "skunk" tabir edilen uyuşturucu madde ele geçirildi.
SAKARYA DÜĞMEYE BASTI, ÇANKIRI YAKALADI HENDEKLİ GENÇ ONUR ZÜRİH’TE BİRİNCİ OLDU KIŞ LASTİĞİ UYARISI! 58 BİN AMPUL 12 BİN ARMATÜR DEĞİŞTİRİLDİ POYRAZLAR'DA ARAÇ YANGINI! GEYVE’DE FECİ KAZA! ATIK PİL EĞİTİMİ TAMAMLANDI KAYNARCA KARAÇALI YENİLENDİ

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SORUMLU VATANDAŞLIK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara