GENÇ SAADET İLÇELERİ TARIYOR


Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları, “Gençlik Yollarda” sloganı ile Sakarya’nın 16 İlçesinde iki gün boyunca ilçe taraması gerçekleştirdi.

İlçe taramasında Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Merkez’inden de katılımlar oldu. Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Abdülkadir Akduman ve yardımcılarının katıldığı ilçe taramalarında, 7 farklı ilçede iftar programı düzenlendi ve 9 ilçede gençlerle bir araya gelinip dertleriyle dertlenildi.

İKİ GÜN BOYUNCA 16 İLÇE
İlk gün Akyazı, Erenler, Karasu, Kocaali, Serdivan, Karapürçek ve Hendek ilçelerinde yapılan iftar programında Sakaryalı gençler, Saadet Partisi Gençlik Kolları kadrolarıyla bir araya geldi.  10 Haziran Cumartesi günüde Arifiye, Sapanca, Ferizli, Söğütlü, Taraklı, Geyve, Pamukova ve Kaynarca ilçelerinde gençlik taraması yapan Genç Saadet kadroları bugünün sonunda Adapazarı Gençlik Kolları’nın tertiplemiş olduğu iftar programı ile gençlik taramasını sonlandırdı. İki gün boyunca, 7 Farklı iftar programında 16 İlçede 100’lerce gençle buluşan Genç Saadetliler, gençlerin sorunlarını dinledi ve bu sorunları ortadan kaldırmak için daha iyi bir gelecek, daha güçlü bir Türkiye içinSakaryalı gençleri hep birlikte çalışmaya davet etti.

GENÇLER SAADET İSTİYOR
Sakarya’daki gençlerle bir araya gelen Saadet Partisi Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Abdülkadir Akduman; “Hayatının en dinamik ve en verimli zamanlarını YGS sınavına harcamış bir kardeşimiz birkaç dakikalık komik bir zamanla sınavına geç kaldığı için vermiş olduğu emeklerin karşılığını alacağı sınava giremiyor. Tüm hayat planını bu sınav üzerine kurmuş olan bu kardeşimiz yaşamış olduğu bu durumu büyük bir başarısızlık olarak görüyor ve çıkış yolu olarak intiharı tercih ediyor. İzmir’de 27 yaşındaki başka bir kardeşimizde üniversite hayatını başarılı bir şekilde geçiriyor ardından mezun olduktan sonra KPSS sınavına giriyor. Bu kardeşimiz girmiş olduğu bu sınavdan akademik düzeyde başarılı sayılabilecek bir puan kazanıyor ve akabinde atanamayan işsizler ordusuna dahil oluyor. 27 Yaşındaki atanamayan coğrafya öğretmeni kardeşimiz de hayata tutunamayıp kaçış yolu olarak intiharı seçiyor. Bugün bizim yapmış olduğumuz bu çalışmalar neticesinde gençlik içine düşmüş olduğu bu kaos ortamından kurtarılacaktır. Aksi takdirde bugün yeni bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye, adil düzen gibi söylemleri söyleyen ve böyle bir misyon edinmiş başka bir siyasi parti yoktur. Bugün buluştuğumuz gençlerin fikirlerinden de yola çıkarak üzülerek ve samimiyetle söylüyoruz ki bu ülkenin bizden başka başvuracağı siyasi parti kalmadı.” dedi.
GELECEĞİ DÜŞÜNEN GENÇLİK
Akduman, "Merhum milli görüş liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın sözlerini hatırlatarak söylüyoruz ki biz seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışıyoruz ve bu gayede ülkemizin geleceğini düşünen tüm gençlerimizi bizimle birlikte çalışmaları için Saadet Partisi Gençlik Kollarına davet ediyoruz.” dedi.

12 Haziran 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YENİ SAKARYA’DA 65. ŞEREF YILI..

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara