GEYVE İHO’DA MEZUNİYET


Geyve İmam Hatip Ortaokulu (İHO) bahçesinde yılsonu mezuniyet töreni yapıldı, ardından tüm öğretmen ve öğrenciler hep birlikte oruçlarını açtı.

Program Okul Müdürü Ahmet Erol’un konuşması ile başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, “Uzun bir eğitim-öğretim döneminden sonra tatilde dinlenmek, eğlenmek ve gezip dolaşmak en tabii hakkınız. Fakat boş vakitlerinizi kitap okumak sureti ile değerlendirmeniz sizler için çok önemlidir” dedi.

ŞİİRLER
Okul öğrencileri adına 8/C sınıfı öğrencisi Betül Rabia Gencer konuşma yaptı.  8/B sınıfı öğrencisi Sedanur Atak “İmam-Hatiplim”adlı şiiri yorumladı. N. Fazıl Kısakürek’in “Gençliğe Hitabesi”ni 8/E sınıfı öğrencisi Mehmet Akif Özer seslendirdi.  8/B sınıfı öğrencileri Efsanur Kurşun ile Şuheda Liman “Yürü Karınca” adlı şiiri okudu.  8/D sınıfı öğrencisi Harun Melik Saraçoğlu Kur’an-ı Kerim okudu. Okunan Kur’an-ı Kerim’in mealini 8/B sınıfı öğrencilerinden Ebrar Melike Ayhan yorumladı.

ÖDÜL VERİLDİ
Okulda çalışıp öğrencilere emeği geçen öğretmenler, Tuba Kılıç, Yasemin Eker, Elif Çakmak, Zeynep Aksöz, Derya Kapancı ile Ayşe Demir’e okulun hediyesi plaketler İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan tarafından verildi. Yine okula emeği geçen Fatma Arıcı, Ali Demir, M. Mücahit Boz ile Refik Ulu’ya plaketlerini İlçe Kaymakamı İlyas Memiş tarafından takdim edildi. Okul öğrencilerinden mezuniyet belgesi ve TEOG sınavında 120 soruda 120 yaparak okulun gurur kaynağı olan 8/A sınıfı öğrencisi Halit Veli Kılıç’a Kaymakam Memiş tarafından ödülleri verildi.

MEZUNİYET BELGESİ
8/A sınıfı öğretmeni Halil Sert, 8/B sınıfı öğretmeni Esra Ceylan, 8/C sınıfı öğretmeni Recep Hakan Şahin, 8/D sınıfı öğretmeni Muhammet Erdoğan, 8/E sınıfı öğretmeni Hayrettin Çilingir ile 8/F sınıfı öğretmeni Emin Gürler mezun olan öğrencilere mezuniyet belgelerini verdi.

BİRLİKTE ORUÇ AÇTILAR
2016-2017 eğitim öğretim yılında Geyve İmam-Hatip Ortaokulu’ndan mezun olan öğrencilerin mezuniyetinin iftar etkinliği ile taçlandırıldığı programa Geyve kaymakamı İlyas Memiş, eşi Gülcan Memiş, okul yöneticileri, veliler ile öğrenciler katıldı. Geyve İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu program beğeni ile izlendi. Protokol üyeleri tarafından öğrencilere diplomaları verildi.

11 Haziran 2017 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YENİ SAKARYA’DA 65. ŞEREF YILI..

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara