ALİFUATPAŞA’DA KARNE TÖRENİ


Geyve’deki okullarda karne dağıtım törenleri yapıldı. Törende öğrenciler Nasrettin Hoca’nın “Kazan Doğurdu” adlı skecini sahneledi.

Alifuatpaşa Mahallesi Ortaokulu’nda düzenlenen karne dağıtım programına İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, Cumhuriyet Savcısı Tacettin Aykol, Geyve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, ME Şube Müdürü Aydın Bal, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ile veliler katıldı.
Okul müdürü Bahattin Aydemir, “Ülkemizin kalkınmasında rekabet gücümüzün artmasında ve her alanda eğitimli insanlara ihtiyaç var. Kaybedecek zaman yok. Eğitim konusunda ülkemizin, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşması dileğiyle” dedi. Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ve Kaymakam İlyas Memiş birer konuşma yaptı.
Alifuatpaşa Mahallesi Ortaokulu Çok Maksatlı Salonu’nda yapılan program, öğrencilerin yılsonu gösterileri ve karnelerinin dağıtımı ile sona erdi. Öğrencilerinin sahnelediği Nasrettin Hoca’nın “Kazan Doğurdu” adlı skeç, büyük beğeni ve alkış topladı. Kaymakam Memiş tarafından skeci oynayanlara başarı belgesi verilirken öğretmenlerine plaket takdim edildi. Programın sunumunu Alifuatpaşa Ortaokulu öğretmenlerinden Elif Akbaba yaptı.

11 Haziran 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Büyükşehir Belediyesi ve Adapazarı Belediyesi’nin asfalt programı kapsamında bulunan bölgelerde 16 bin 700 metrelik yağmursuyu altyapısı inşa etmek için 26 Nisan Perşembe günü ihaleye çıkılacağını açıkladı.
YENİ YATIRIMLAR GELİYOR SAGİF 2018 HAZIRLIKLARI BAŞLADI HERKES “KAPAK OLSUN” DİYOR GİZEMFRİT’TEN ANLAMLI SÜRPRİZ MUHTARLARDAN SOĞUK’A TEŞEKKÜR SOFU VE PÜSKÜLLÜ ÇALIŞMALARA BAŞLADI MAHDUMLAR MAHALLESİ MAĞDUR! ÜLKÜ OCAKLARI KARAPÜRÇEK AÇILDI

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara