GEYVE MTAL’DE KARNE TÖRENİ


Geyve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin karne töreninde duygusal anlar yaşandı.

Geyve Sağlık Meslek Lisesi bahçesinde düzenlenen karne törenine; okul müdürü Metin Çil, müdür yardımcısı Sezgin Kaya, öğretmenlerden Şeref Bulut, Yaşar Göksinir, Yakup Örün, Mehmet Kılıç, Mehmet Aydoğan, Ceyhun Özmen; Zülâl Orhan, Hamiyet Bilgekul, Ayşe Önal, Ayşegül Ayturunç, Damlanur Elçelik, Kübra Kanoğlu, Esra Uçar öğrenciler ve veliler katıldı.
Okul müdürü Metin Çil, “Sevgili öğrencilerimiz, karne notunuz ne olursa olsun, öncelikle ailenize, milletinize, vatanınıza hayırlı  birer insan olun. Sizlere ve öğretmen arkadaşlarıma iyi tatiller diliyorum” dedi. Ardından Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un, öğrencilere gönderdiği mesajı öğretmen Zülâl Orhan okudu.
Okul müdürü Metin Çil, öğretim yılı boyunca sosyal, kültürel ve sportif alanlarda düzenlenen yarışmalara katılıp dereceye giren öğrencileri; sınıf birincilerini ve diploma notuna göre ilk üçe giren öğrencileri tebrik edip çeşitli hediyeler verdi. Okul birincisi yaş kütüğüne plaket çaktı. Karneler, takdir, teşekkür, onur ve üstün başarı belgeleri dağıtıldı. Mezun olan öğrenciler, dört yıl beraber oldukları arkadaşları ve öğretmenleriyle vedalaşırken duygusal anlar yaşandı.

10 Haziran 2017 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara