HENDEK’TE KARNE HEYECANI


2016-2017 Eğitim Öğretim yılı karne töreni Hendek’te Yeniyüzyıl İlkokulu’nda yapıldı.

Karne töreni bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Okul Müdürü Mehmet Kılıç açılış konuşmasını yaptı. Okul Müdürü, “Karneler çocuklarımızın nasıl bir insan olduğunu değil, onların okul derslerindeki durumlarının nasıl olduğunu ortaya koyan belgelerdir. Bu bilinçle çocuklarınızın karnelerini değerlendirirken onların kişiliklerini zedeleyici, öz güvenlerini yitirmelerine yol açıcı suçlamalardan kaçınınız. Unutmayalım ki başarı ve başarısızlıkta çocuklarımız kadar anne ve babalarında payı büyüktür” dedi.
Yeniyüzyıl İlkokulu Ana sınıfı öğrencilerinin hazırlamış olduğu müzikli gösterinin ardından karne töreni yapıldı. Öğrencilerin karneleri Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Muhammet Turgut ve Mehmet Aslan tarafından dağıtıldı.
Okul Müdürü Mehmet Kılıç karne programına katılan protokol üyelerine teşekkür ederek, tüm öğrenci ve velilere iyi tatiller dileklerinde bulundu. Törene Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, İlçe Belediye Başkanı Sayın İrfan Püsküllü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürlerinin yanı sıra çok sayıda öğrenci ve veli katıldı.

10 Haziran 2017 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara