“OMUZLARIMIZDAKİ SORUMLULUĞUN BİLİNCİNDEYİZ”


AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç; “Toplumda huzuru sağlama ve hizmet etme adına ikili ilişkileri düzenli tutarak eşrafla iyi geçinerek AK Partimizi bir miktar daha ileriye getirme hepimizde söz konusu.”

AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar programı öncesi 48. İlçe Danışma Toplantısı yapıldı. Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Erenler İlçe Başkan Resul Yılmaz Parti teşkilatı olarak yapılan çalışmaları anlatarak gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

BAŞKAN ÖZTÜRK
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Belediye çalışmaları ile ilgili sunum gerçekleştirdi. Öztürk konuşmasında; “Asfalt sezonunu hafta sonu itibari ile açtık. Yaklaşık 1,5 ay gibi bir zamanı bulacak asgari 50 bin ton çalışmamız olacak. Altyapı sorunu olmayan her yere asfalt atılacak. Özellikle merkezde AVM’nin arkasından Dörtyola kadar olan bölgede hızlı bir şekilde asfalt çalışmaları devam edecek. SASKİ’nin altyapı çalışması yaptığı modern sanayinin yolları da çok kötü durumdaydı. Nihayet hafta sonu SASKİ ekipleri o bölgelerde asfalt çalışmasına başladı. Sanayi esnafımız artık rahat bir nefes alacak.Erenler Caddesi, Türbe Caddesi ve Yavuz Sultan Selim Caddesinin kesiştiği bölgede yapımına başladığımız yeni bir sosyal yaşam ve aktivite alanı olarak hizmet verecek Ada Projemiz bitmek üzere son rötuşları yapılıyor. İçerisinde iki yapımız var. Birini restoran birini de kafeterya olarak ihaleye çıkacağız. Kentsel Dönüşümde ikinci etap çok hızlı gidiyor. Allah nasip ederse ikinci etap 144 konut bu sene sonunda tamamen bitmiş olacak” dedi.

İL BAŞKANI KILIÇ
Referandum öncesi ve sonrası ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç konuşmasında; “Hepimizin omuzlarında hem insani hem vicdani hem ahlaki çok ciddi bir sorumluluk var. Kim hangi pozisyonda görev yaparsa yapsın hepsi manevi değerlere bağlı kalma kaydıyla toplumda huzuru sağlama adına hizmet etme adına ikili ilişkileri gayet düzenli tutarak eşrafıyla iyi geçinerek AK Partimizi bir miktar daha ileriye getirme hepimizde söz konusu. Teşkilatlarımıza baktığımda bütün arkadaşlarımda aynı şeyi görüyorum. Özellikle kadın kolları ve genç kardeşlerimiz bu sorumluluğun bilincindeler. Hakkıyla görevlerini sonuna kadar yerine getiriyor olmalarını ben görüyorum ve bu da beni mutlu ediyor. Danışma Meclisimiz hayırlara vesile olsun. Bu mübarek Ramazan ayında yapmış olduğunuz ibadetleri Allah kabul eylesin” dedi.
Konuşmaların ardından teşkilat üyeleri ezanın okunmasıyla hep birlikte oruçlarını açarak iftar sofralarını paylaştı.

7 Haziran 2017 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara