YAMAN VE YİĞİT 1 YAŞINDA


Hendek esnaflarından Münir ve Kadriye Turan çifti ile Adapazarı esnaflarından Abdil ve Ümran Kurteş çiftinin ikiz torunları Yaman ve Yiğit bir yaşına sürpriz doğum günüyle girdi.

Otokar Fabrikasında Maliyet Analiz ve Fiyatlandırma Birim Yöneticisi Ahmet ve eşi Merve Turan çiftinin ikiz çocukları Yaman ve Yiğit’in birinci yaş gününde dedeleri Münir Turan ve Apdil Kurteş, Gülben Parti ve Oyun evinde doğum günü organizasyonu gerçekleşirdi. İlk doğum günlerini yaşayan Yaman ve Yiğit’in resimlerinin ve çeşitli figürlerin yer aldığı birinci yaş günlerinde Turan ve Kurteş ailesi ikizlerle güzel bir gün geçirdi. Aile, bu özel günü fotoğraf çekimiyle ölümsüzleştirdi.

14 Mayıs 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BÖYLE KÜRT’E CAN KURBAN!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara