EKONOMİ HABERLERİ

MÜSİAD sakarya Şubesi’ni ağırlayan Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı, “Toplum olarak bakış açımızı değiştirerek, toprağımıza sıkı sıkıya, aidiyet duygusuyla bağlanırsak, tarımdaki gücümüzü artıracağımıza inanıyorum” dedi.
“AİDİYET DUYGUSUYLA TARIMA BAĞLANMALIYIZ” BU PANEL SAKARYA İŞ DÜNYASINA GENÇ ÇİFTÇİ! BU DESTEĞİ KAÇIRMA “ÜRETMENİN GEREKLİLİĞİNE İNANIYORUZ” İHRACATTA YATIRIM FIRSATLARI KONUŞULDU SAKARYA BU FESTİVALE HAZIRLANIYOR TEŞVİKLER İŞVERENE ANLATILACAK NEFES KREDİSİ NEFES ALDIRACAK
KARASU’YA SÜPER TEŞVİKLER! KARASU’YA SÜPER TEŞVİKLER! Ekonomi Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde “Proje Bazlı Teşvik Sistemi” ile yatırım yapacak olan firmalar ve projeleri açıklandı. Yatırımlar arasında Sakarya dikkat çekerken, BMC ve Kibar Holding’in hazırladığı projelerle gözler Karasu’ya çevrildi NEFES KREDİSİ SATSO ÜYELERİNİN HİZMETİNDE NEFES KREDİSİ SATSO ÜYELERİNİN HİZMETİNDE Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde başlatılan KOBİ’lere Nefes Kredisi projesi kapsamında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bu yıl da üyelerine kredi desteği veriyor. SAKARYA'NIN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI SAKARYA'NIN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI Sakarya'nın Karasu ilçesinde 22 yılda tamamlanan, Batı Karadeniz'in en büyük limanlarından Karasu Limanı neredeyse tam kapasiteyle hizmet veriyor “İHRACATIN YILDIZI” ÖDÜLÜ GİZEMFRİT’E “İHRACATIN YILDIZI” ÖDÜLÜ GİZEMFRİT’E Türkiye’nin önde gelen ihracatçılar birliklerinden biri olan İstanbul Kimyevi Maddeleri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin farklı kategorilerde her yıl dağıttığı “İhracatın Yıldızı” ödülünü Gizemfrit adına ihracatı gerçekleştiren Akpa aldı. KOBİ’LER ‘NEFES’ ALACAK KOBİ’LER ‘NEFES’ ALACAK TOBB’un öncülüğünde, Oda ve Borsaların katkılarıyla gerçekleştirilecek yeni “Nefes Kredisi” için imzalar atıldı.

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara