EKONOMİ HABERLERİ

Kamuda 30 yıldan fazla çalışmış emeklilerin ek ikramiye almak için başvuru süresi daralıyor. Son bir buçuk aya girildi. Başvurusunu yapan yıllık 3 bin 407 liraya varan ödemeden yararlanacak.
EMEKLİYE EK İKRAMİYE ‘ÖZEL BÜTÇELİYE’ KADRO YOK TOYOTA, SAKARYA'DAN REKORA İMZA ATIYOR FINDIK ÜRETİMİ İÇİN İŞBİRLİĞİ ÇİFTÇİNİN BORÇLARI ERTELENECEK ENGELLİLERE İSTİHDAM MÜJDESİ ASGARİ ÜCRETTE PAZARLIK TERLETECEK TAŞERONA KADRODA SON VİRAJ!
SAKARYA’NIN İHRACAT BAŞARISI SÜRÜYOR SAKARYA’NIN İHRACAT BAŞARISI SÜRÜYOR Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 2017'nin Kasım ayına ilişkin ihracat verilerini açıkladı. Sakarya, Kasım rakamlarıyla en çok ihracat yapan ilk 10 il arasında 7. sırada yer alırken, 25 sektörde 109 ülkeye ihracat gerçekleştirildi. SATSO HEDEFE KİLİTLENDİ SATSO HEDEFE KİLİTLENDİ SATSO Başkanı Kösemusul, ihracatta ilk 5 il arasında yer almak ve yerli otomobil üretimini ilimize kazandırmak için heyecan ve azimle çalışmaya devam edeceklerini söyledi. “KARASU, TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİN GÖZBEBEĞİ” “KARASU, TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİN GÖZBEBEĞİ” Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Karasu’da bir dizi ziyaret ve incelemede bulundu. Çelik, “Karasu, Türkiye’nin geleceğinin gözbebeği olacak” dedi. TMO’DA FINDIK ALIMI SÜRÜYOR TMO’DA FINDIK ALIMI SÜRÜYOR Toprak Mahsulleri Ofisi 78 bin üreticiden 140 bin ton alım gerçekleştirildi. PAMUKOVA AYVASI TESCİLLENDİ PAMUKOVA AYVASI TESCİLLENDİ Pamukova Belediyesi’nce geçen yıl Türk Patent ve Marka Kurumuna tescil için müracaatı yapılan Pamukova ayvasına tescil onayı geldi

 

 


 


GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

KUDÜS

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara