EĞİTİM

Adabilim Okulları tarafından düzenlenen Yedincioğul kitap fuarı önemli yazarları öğrenciler ile buluşturmaya devam ediyor. Fuarın geçtiğimiz günkü konuğu çocuk kitapları yazarı Özgür Aras Tüfek hanımefendi oldu.
“YENİ NESİL ONLARI ERKEN TANIMALI” FERİZLİ'DE KUR'AN-I KERİM'İ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI DİKKAT ATÖLYESİ’NDE SERTİFİKA HEYECANI EĞİTİM-BİR-SEN’DEN ÜSTÜN BAŞARI MUSTAFA ASIMLILAR BİLGİLERİNİ TAZELEDİ TÜRKİYE’DE İLK STEM FUARI GEYVE’DE TEK PARMAĞIYLA KİTAP YAZDI! EFQM DEĞERLENDİRMESİ TAMAMLANDI
DÜNYA SÜT GÜNÜNÜ BİRLİKTE KUTLADILAR DÜNYA SÜT GÜNÜNÜ BİRLİKTE KUTLADILAR Era Kolejleri Ve Özel Konak Hastanesi Dünya Süt Gününü Birlikte Kutladı. “HAYAL KURMAYA DEVAM EDİN” “HAYAL KURMAYA DEVAM EDİN” Adabilim Okulları tarafından düzenlenen Yedincioğul kitap fuarı edebiyatımızın önemli yazarlarını öğrenciler ile buluşturmaya devam ediyor. “TEMEL İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ” “TEMEL İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ” Sakarya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığına bağlı İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü tarafından çalışan personele ‘Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ konusunda seminer verilmeye devam ediyor. AKM ÖNÜNDE AKM ÖNÜNDE "ONLAR VE BİZ "ETKİNLİĞİ Vakıf Okulları, AKM önünde savaşın en masum mağdurlarına yani çocukların yaşadığı zulme, dikkat çekmek amacıyla bir etkinlik düzenledi. UĞURLULAR 19 MAYIS’I OKULDA KUTLADI UĞURLULAR 19 MAYIS’I OKULDA KUTLADI Sakarya Uğur Anadolu Lisesi öğrencileri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı okulda düzenlenen törenle kutladı.

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

STAT, ALTYAPI TESİSLERİ VE MİLLET BAHÇESİ

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara