Basında yeni ses


Sakarya medyasında yeni bir dernek daha hayata geçti. Kurulma projesi yaklaşık 1,5 yıl öncesine dayanan Foto Muhabirleri Derneği valilik İl dernekler müdürlüğünden alınan onayla hayata geçti.

Sakarya Foto Muhabirleri Derneği Sezgin Ergin ( Yeni Sakarya), Suat Beyanal ( Yeni Sakarya) Erdem Yıldırım ( Yeni Haber ) Şenol Çivicik ( Yeni Haber) Ömer Sarıca ( Ada Postası) Fatih Sayılgan (Ada Postası) ve Aziz Güvener ( Doğan Haber Ajansı) kurucu üyeleri oldu. Sakarya basınına yepyeni projeler sunacaklarını söyleyen kurucu üyeler adına konuşan Sezgin Ergin ,Sakarya medyasında hareket getirmek istediklerin ifade etti. Ergin" Öncelikli hedefimiz kurumlarla rekabet içinde olmak değil her kurumla dayanışma içinde olmaktır.Sosyal bir faaliyeti hayata geçirmemizi sağlayan ve desteklerini esirgemeyen tüm gazetelerin Genel Yayın Yönetmenlerine teşekkür ediyorum. Sakarya da muhabirlerin öncelikle kendi gazetelerinde olmak üzere daha özverili çalışmaları sağlamak için sunacağımız projelerimize herkes ortak etmeyi hedefliyoruz. Yapıcı olmak niyetindeyiz." dedi.
 

1 Temmuz 2011 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya'da, 4 ayda yapılan uygulamalarda 133 ruhsatsız tabanca, 45 ruhsatsız av tüfeği ve 101 kurusıkı tabanca olmak üzere 279 silah ele geçirildi.
4 AYDA 279 SİLAH ELE GEÇİRİLDİ! İSTİHDAM OSB’LERLE ARTIYOR SAKARYA KAZANACAK AKILLI ŞEHİR STRATEJİSİ TANITILDI PLATFORM GÜNEYDOĞU TURUNDA ŞAMPİYON “OFFROAD TEAM” SOYGUN ŞÜPHELİLERİ YAKALANDI! BETON MİKSERİ ŞARAMPOLE YUVARLANDI!

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PARTİLERDE GENÇ AĞIRLIKLI LİSTE

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara