TEKNOLOJİ HABERLERİ

Sakarya Üniversitesi Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezi (SASGEM) ve Endüstri Mühendisliği Topluluğu’nun ortaklaşa düzenlendiği etkinlikte “Endüstri 4.0’da Mühendisler ve Geleceğin Fabrikaları” konusu ele alındı.
BU DÖNÜŞÜM ARTIK KAÇINILMAZ SAÜ’DE YAPAY ZEKÂ YAZ OKULU SAÜ’LÜ ÖĞRENCİLERDEN UÇAN YUMURTA KALİGRAFİNİN İNCELİKLERİ ATÖLYE’DE İNTERNETE LED AMPULLER ÜZERİNDEN BAĞLANILABİLECEK 104 MİLYON NUMARA TAŞINDI SAKARYA TEKNOKENT ALMANYA’DA BİLİŞİM VE TELEKOMÜNİKASYON SEKTÖRÜ DEĞERLENDİRİLDİ
SAÜ'LÜ AKADEMİSYENLER DÜNYADA BİR İLKİ BAŞARDI SAÜ'LÜ AKADEMİSYENLER DÜNYADA BİR İLKİ BAŞARDI Sakarya Üniversitesinde (SAÜ) görevli iki akademisyen, bor elementini kullanarak "bor subftalosiyanin teknolojik elektronik boya" imal etti. Boyanın ilk ihracatı, Fransa'daki bir firmaya gerçekleştirildi SAÜLÜ GENÇ YETENEKLERDEN ÖNEMLİ PROJE! SAÜLÜ GENÇ YETENEKLERDEN ÖNEMLİ PROJE! SAÜ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü dördüncü sınıf öğrencisi Çuhadaroğlu ve ekibi, geliştirdikleri projeyle araçları otonomlaştırmayı hedefliyor BU PROJE KANSER TEDAVİSİNDE KULLANILACAK BU PROJE KANSER TEDAVİSİNDE KULLANILACAK Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi’nin “Kanser Teşhis Cihazı” ve “Yeni Bir Matematiksel Modelleme Yaklaşımı“ projelerine TÜBİTAK’tan onay geldi. SAKARYA’DAN DÜNYAYA İHRAÇ EDİLECEK SAKARYA’DAN DÜNYAYA İHRAÇ EDİLECEK Toyota Türkiye, çevreci bir aracın üretimine başlıyor. Seri üretimine 9 Kasım'da başlanacak olan Toyota CH-R, Sakarya'dan dünyaya ihraç edilecek. DİGİTÜRK İLE FIRSATLAR AYAĞINIZA GELİYOR DİGİTÜRK İLE FIRSATLAR AYAĞINIZA GELİYOR Digitürk ile hayatınız en güzel deneyimlerinden birisini yaşamaya hazır mısınız?

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HAYIRLI BİR YATIRIM

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara